Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components תמונה MCU08050D1004DP500. התמונה עשויה להיות ייצוג.
ראה מפרט עבור פרטי המוצר.
MCU08050D1004DP500
מק"ט יצרן : MCU08050D1004DP500
מצב RoHs : תואם ROHS3
יצרן / מותג : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
תנאי מלאי : במלאי
תאור : RES 1M OHM 0.5% 1/8W 0805
נשלח מ : הונג קונג
גיליונות נתונים : MCU08050D1004DP500.pdf
דרך המשלוח : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
בקש ציטוט
כמות
שם החברה:
שם איש קשר:
האימייל שלך:
טלפון:
הוֹדָעָה:
סוג חברה:
  • לְאַמֵת:
חלק מס ' MCU08050D1004DP500
יַצרָן Draloric/Vishay
תאור RES 1M OHM 0.5% 1/8W 0805
כמות זמינה במלאי
סוֹבלָנוּת ±0.5%
מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C
מארז התקן של הספק 0805
גודל / ממד 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
סִדרָה MCU - Professional
הִתנַגְדוּת 1 MOhms
דירוגים -
הספק (ואט) 0.125W, 1/8W
אריזה / מארז 0805 (2012 Metric)
חֲבִילָה Tape & Reel (TR)
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C
מספר הסיומים 2
גובה - מקובע (מקס ') 0.022" (0.55mm)